דירקטוריון

החלטות אסטרטגיות של האיגוד מתבצעות ע"י חברי ועד המנהל.

Meni-Rosenfeldמני רוזנפלד, יו"ר

מני הוא בוגר מכון ויצמן למדע, עם תואר שני במתמטיקה והתמחות בלמידה חישובית. הוא עבד כראש המחקר של חברת הסטארט-אפ סימילרגרופ, שם היה אחראי על פיתוח אלגוריתמים למדידת קשרים בין אתרי אינטרנט וניתוח התעבורה ברשת.

במרץ 2011 הוא נחשף לביטקוין והחליט להתמקד באופן בלעדי בפעילות בתחום זה. הוא הקים את קהילת הביטקוין בארץ, ייסד את ביטקויל – שירות המרות הביטקוין הישראלי הראשון, וביצע עבודת מחקר מתמטי על האלגוריתמים שעליהם מבוססת פעולתו של ביטקוין.


Eden-Shochatאדן שוחט

אדן הוא שותף באלף, קרן הון סיכון אשר הוקמה על מנת לשרת ולתמוך ביזמים ישראליים הרוצים לבנות חברות הי טק גלובאליות. לפני הקמת אלף, אדן הקים את תוכנית הג'נקשין, אשר הוכרזה בשנת 2012 כתוכנית ליווי הסטארטאפים המובילה בישראל, היה ממייסדי face.com, החברה המובילה בעולם בזיהוי פנים ברשתות חברתיות, והיה אחד ממייסדי אטרניטי המפתחת מוצרים לשיפור חווית משתמש.

 בזמנו החופשי, אדן הוא מהיוזמים והמארגנים של הכנס השנתי של גיקון ומלמד יזמות במסגרת תוכנית Zell, במרכז הבינתחומי הרצליה.


ron_grossרון גרוס

רון הוא יוצא טכניון וגוגל, בוגר מספר סטארטפים, ובעל נסיון נרחב בארכטקטורה, אבטחת מידע, ואלגוריתמים. רון פעיל בתחום הביטקוין מאז תחילת 2011, כולל שותפות והקמה של מספר סטארטאפים בתחום, וייסוד איגוד הביטקוין הישראלי.

רון שמע על ביטקוין בתחילת 2011, ומאז משקיע מזמנו בקידום ופיתוח פעילות ביטקוין בישראל ובעולם. רון מכהן כמנכ"ל איגוד המאסטרקוין העולמי וחבר בדירקטוריון איגוד הביטקוין הישראלי.


Gitai-Zachגיתי זך
גיתי הוא בוגר ה'מרכז הבינתחומי' בהרצליה למשפטים ו'ממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה', עו"ד בהכשרתו. גיתי עסק במתן פתרונות טכנולוגיים לתחום ה-SMB's וסטארטאפים נוספים בהם לרוב מילא תפקידי פיתוח עיסקי (גם כמייסד). הוא ממייסדי שגרירות הביטקוין בישראל – מקום ללא מטרת רווח ששם לעצמו למטרה להנגיש את הנגיעה בביטקוין לכל מי שיחפוץ בכך.

חברת Byte Labs שבה גיתי שותף עוסקת בניהול השקעות בסטארטאפים בתחום הביטקוין כמו גם בליווי עיסקי, ייעוץ ומתן פתרונות ליזמים בתחום.


Eli-Bejeranoאלי בז'רנו
אלי בעל תואר BSc בכלכלה וניהול. פעיל בקהילת הביטקוין המקומית ובפורומים רבים במסחר של מטבעות וירטואליים. מאז שהקים את Bit2C הוא מקדיש את כל זמן עיסוקו לקידום מסחר דיגיטלי והפיכת החברה למובילה בתחום זירות המסחר. חזונו של אלי לספק שירותי מסחר קריפטו מתקדמים והוגנים.


Nimrod-Gruberנימרוד גרובר


Nimrod-Lehaviנימרוד להבי

נימרוד הוא בעל נסיון בפיתוח וניהול טכנולוגי של יותר מ15 שנה, ב2004 הקים את חברת להבי פתרונות המספקת שרותי פיתוח תוכנה איכותיים לחברות רבות בארץ ובחו"ל. דמות בולטת בקהילת הסטארטאפים הישראלית וממיסדי כנס החדשנות GeekCon החוגג עשור וממייסדי קבוצת הGaragegeeks.
נימרוד בנה אב טיפוס של כספומט ביטקוין, הקים את אתר ProxyCoins  המחבר בין קונים ומוכרים בעזרת ביטקוין, וכיום הוא מייסד שותף ומנכ"ל SimplexCC.

ועדת ביקורת


Rouachיונתן רואש

יונתן הוא מייסד ומנכ"ל Bits of Gold, חברה המקדמת גישה לכלכלת הביטקוין בישראל ובעולם. לפני כן היה מנהל פטנטים ומפתח אלגוריתמים בחברה וויבז אודיו, המובילה בעולם בתוכנות לעיבוד קול למוסיקה וסרטים. יונתן הוא בוגר הנדסת חשמל בטכניון, שירת בחטיבת המחקר בחיל המודיעין, ומרצה אורח בנושא מודיעין עסקי ב-MBA בארץ.


Ofer-Rotemעופר רותם
עופר משקיע אנג'ל במספר חברות סטארטאפ בתחום הביטקוין. התחיל להשקיע בנדל"ן בגיל צעיר, ובביטקוין בתחילת 2013; כיום משקיע בין היתר ב Bits of Gold , Ledger Lock, Crypto Next , Zennet ועוד סטארטאפים בתחום. בנוסף, בימים אלו הוא מקים שותפות השקעות.


Amichay-Peretz-Kעמיחי פרץ קלופשטוק
עמיחי פרץ קלופשטוק, סטודנט לכלכלה, מדע המדינה ויחב"ל, עוסק בתחום הביטקוין מזה כ-3 שנים ופעיל בקהילת הביטקוין הישראלית.


Lior-Tasmanליאור טסמן